Referent/ka Odboru dopravy a silničního hospodářství (přestupky)

Pracovní místo ( Referent/ka Odboru dopravy a silničního hospodářství (přestupky) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky včetně ostatních požadovaných dokumentů zasílejte na adresu: Město Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu - Masarykovo nám. 167/1, Jeseník nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 24.08.2020 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na "referenta Odboru dopravy a silničního hospodářství".
Bližší informace k výběrovému řízení jsou zveřejněny na www.jesenik.org v sekci Volná místa
Předpokládaný termín konání výběrového řízení: ve dnech 25.08. - 28.08.2020
Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím
e -mailu.
POŽADOVANÉ DOKLADY:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na www.jesenik.org v sekci Volná místa)
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
POŽADAVKY:
- min. vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
- znalost zákona č. 361/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 500/2004 Sb., v platném znění, zákona č. 250/2016 Sb., v platném znění; alespoň základní orientace v zákoně č. 168/1999 Sb., v platném znění, zákoně č. 128/2000 Sb., v platném znění, zákoně č. 312/2002 Sb., v platném znění, zákoně č. 56/2001 Sb., v platném znění, zákoně č. 13/1997 Sb., v platném znění a zákoně č. 111/1994 Sb., v platném znění.
- znalost práce na PC (MS Office, internet, apod.)
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní způsobilost
VÝHODA:
- vzdělání v oboru zaměřeném na veřejno