Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Pracovní místo ( Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Měření dílů ve strojírenské výrobě
- Vyplňování výrobní dokumentace
- Kontrola kvality
Požadujeme
- flexibilita a ochota se učit novým věcem
- samostatnost, zodpovědnost
- všeobecnou znalost výkresové dokumentace
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v rozvíjející společnosti a přátelský pracovní kolektiv
- VOLNÉ VÍKENDY
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu, fit bonus + 1.000,- Kč/měsíčně, věrnostní ohodnocení, příplatek za noční směnu 20%, 22 dní dovolené.
POZN: Zájemci se hlásí tel. od 7.00 do 16.:00 hod., nebo e-mailem: kristyna.kabelova@anccomponents.cz