Vývojář SW pro řídící systémy, automatizaci

Pracovní místo ( Vývojář SW pro řídící systémy, automatizaci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice:Vývojář SW pro řídící systémy, automatizaci
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky:
zkušenosti s vývojem SW pro řidici systemy.
Hledáme flexibilni zaměstnance s chuti do práce. Znalost NJ nebo AJ je výhodou. Požadujeme také řidičský průkaz B.
Zaměstnanecké výhody:
nadstandardni finanč. ohodnoceni, přispěvek na stravu ve formě stravenek. Vzdělávaci kurzy. Pružna pracovni doba. Ostatni dle domluvy. Práce v malém kolektivu.
Nástup od 1.8.2020 nebo dle dohody. Mzda: 50 000,- Kč
Kontakt:Moravčíková Anna, tel.: 792 363 763, e-mail: anna@RR-beth.com
Místo výkonu práce na provozovně nebo také přímo na místě u zákazníka