controller

Pracovní místo ( controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Náplň práce:
" spolupráce v rámci menšího teamu na následujících oblastech:
o příprava a zpracování plánu pro celou společnost (analýza odchylek)
o budgeting, forecasting
o příprava reportů a analýz
o koordinace aktivit na snižování nákladů
o spolupráce na zefektivňování procesů controllingu
o správa controllingového informačního systému
o spolupráce na účetních závěrkách
o komunikace s ostatními odděleními, mateřskou společností a sesterskými společnostmi
Požadujeme:
" VŠ vzdělání ekonomického směru
" praxe v controllingu výhodou ale vhodné i pro absolventy
" schopnost práce s databázemi
" MS Excel na dobré úrovni
" Aj na komunikativní úrovni
" analytické myšlení, důslednost, organizační schopnosti a odpovědnost
" kaizen mind a pozitivní myšlení

Nabízíme:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky ve všední dny od 8.00 - 16.00 hod.