Stolař / Truhlář

Pracovní místo ( Stolař / Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Holvekova 651/28, Ostrava - Kunčičky
1. KONTAKT - Životopis zasílejte na email: stolari@alexandr.charita.cz nebo poštou na adresu Charita sv. Alexandra, Holvekova 651/28, 718 00 Ostrava - Kunčičky.
Bližší informace poskytne vedoucí stolařské dílny pan Čestmír Strachota - tel.: 731 625 850, e-mail: stolari@alexandr.charita.cz

Požadavky:
- výuční list v oboru stolař, tesař nebo dřevomodelář
- vítána praxe v povrchové úpravě lakování
- schopnost samostatné práce podle výkresové dokumentace
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost jednání se zákazníkem výhodou
- praxe v oboru vítána
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- práce v přátelském kolektivu
- pracovní úvazek dle dohody (možnost plného i zkráceného úvazku)
- jednosměnný provoz
- nástupní plat: 16 000 - 18 000 Kč (dle dosavadní praxe a zkušeností)
- stravenky, prémie, dovolená 25 dnů
- nástup dle dohody