Dispečer mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Dispečer mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Organizace a řízení pravidelných a nepravidelných přeprav pro oblast CZ, DE, BE, NL, FR
Práce se spedičními databázemi (TimoCom, Raal).
Plánování tras a organizace práce řidičů. Komunikace se zákazníky.
POŽADUJEME:
Uživatelská znalost PC, znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz sk.B -aktivní řidič.
Samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmový duch, časová flexibilita
NABÍZÍME:
Práci na plný úvazek ve stabilní dopravní společnosti.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
nadstandardní platové ohodnovení: 38.000 až 48.000 Kč
KONTAKT: e-mailem, telefonicky