Asistentka vedoucího úseku technické diagnostiky

Pracovní místo ( Asistentka vedoucího úseku technické diagnostiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviiště: Výstavní 3224/51, Ostrava
Kontakt: e-mailem hr@esosostrava.cz

Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr@esosostrava.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Náplň práce:
- administrativní činnost na úseku technické diagnostiky
- příprava zakázkových listů
- příprava technických nabídek
- doplňování skutečných technických nabídek a normohodin v systému Premier
- příprava protokolů
- domlouvání termínu zakázek se zákazníky
- plánování práce v harmonogramu technikům
- výpomoc při odběrech olejů
- plnění úkolů vedoucího úseku

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- komunikační schopnosti
- ŘP sk.B

Nabízíme:
možnost profesního i osobního růstu, motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, zaměstnanecké výhody. Pracovní doba 6:30-15:00 hod.

Benefity:
- stravenky, služební notebook, služební telefon
- výhodné mobilní tarify i pro členy vaší rodiny
- vzdělávání a jazykové kurzy
- akce pro zaměstnance
- roční odměny
- 2dny sick days
- možnost zápůjčení firemního vozidla k soukromým účelům
- vitamíny