Analytik představenstva společnosti

Pracovní místo ( Analytik představenstva společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

náplň práce:
přímá spolupráce a výkonná podpora vedení společnosti, příprava prezentací a podkladů pro jednání představenstva, vypracování zápisů z jednání, hledání potencionálních úspor, participace na výběrových řízeních, zpracování, vyhodnocování dat napříč celou společností, vedení komplexní agendy představenstva, pracovní cesty do mateřské společnosti se sídlem v Ruské federaci
požadujeme:
vysokoškolské vzdělání (min.Bc), praxe na obdobné pozici (na postu managementu např. v interním auditu velké výrobní společnosti), jednací znalost ruského jazyka (C1), komunikativní znalost anglického a českého jazyka, analytické schopnosti, logické myšlení, uživatelská znalost MS Office, znalost IS Navision výhodou
zaměstnanecké výhody:13.mzda, 5 týdnů dovolené, 2 dny sick-days, příplatek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění aj.