Kalič

Pracovní místo ( Kalič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: DAKO-CZ, a.s., Josefa Daňka č.p. 1956, Třemošnice
Náplň práce: obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů, práce s PC - základy pro odepisování operací
Požadujeme: manuální zručnost, přesnost a preciznost, samostatnost, praxe vítána
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příplatky nad zákonnou výši
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá nebo na e-mailové adrese.