Pedagogický pracovník

Pracovní místo ( Pedagogický pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Čankovice
Pracovní náplň: pedagogická práce v předškolním zařízení, přímá práce s dítětem a jeho blízkými osobami, stanovení základní pedagogické diagnostiky, vedení dokumentace, schopnost pracovat v týmu, spolupráce s návaznými službami a institucemi.
Požadavky na pozici: SPgŠ nebo VŠ vzdělání (speciální pedagogika), praxe v mateřské škole nebo v oblasti práce se sociálně vyloučenou cílovou skupinou výhodou, samostatnost, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost práce na PC.
Nabízíme: zázemí organizace dobře profilované v oboru, flexibilní pracovní dobu, know-how profesionální sociální služby, ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi), možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
Výhodou je: ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B.
Uchazeč zašle elektronicky: strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.
Kontaktní osoba: Sophia Dvořáková, tel.:734 154 528, e-mail: sophia@sance.chrudim.cz
Přihlášky zasílejte na mail: sophia@sance.chrudim.cz
Předmět zprávy: Výběrové řízení - pedagogický pracovník
Termín uzávěrky 1. kola: průběžně do konce platnosti inzerátu
Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese