Operátor výroby - montáže

Pracovní místo ( Operátor výroby - montáže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
montování a kompletace výrobků dle pracovních postupů sanitární výroby.
kontrola smontovaných výrobků, ukládání výrobků do beden
Požadavky:
spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochotu učit se novým dovednostem, ochotu pracovat ve 3 směnách, dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody: 5. týdnů dovolené, náborový příspěvek 5000,- Kč po ukončení zkušební doby, příplatek za noční směny ve výši 20%, příplatek za odpolední směny ve výši 10,- Kč/hod, příplatek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, ochranné pracovní pomůcky, oblečení.

První kontakt: telefonicky nebo mailem. 388 402 922, 388 328 921 - p. Vlachová a p. Jaroš. 8:00-10:00 v pracovní dny - volnamista@uniwellcz.cz