REFERENT/REFERENTKA STRATEGICKÉHO ROZVOJE A KOORDINACE na Odboru rozvoje a inves

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA STRATEGICKÉHO ROZVOJE A KOORDINACE na Odboru rozvoje a inves ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Tajemnice Magistrátu města Prostějova vyhlašuje
výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou
REFERENT/KA STRATEGICKÉHO ROZVOJE A KOORDINACE
na Odboru rozvoje a investic
Magistrátu města Prostějova
Vznik pracovního poměru je podmíněn splněním předpokladů, kdy fyzická osoba: je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
Další požadavky: vysokoškolské vzdělání v oborech architektura, urbanismus, stavebnictví nebo zahradní architektura - podmínkou, zkušenost s projektováním v programu typu CAD - podmínkou, schopnost samostatné a tvůrčí práce - podmínkou, zkušenosti v oblasti regionálního rozvoje či strategického plánování - výhodou, zkušenosti v oblasti přípravy a plánování stavebních investic - výhodou, znalost města Prostějova - výhodou, korektní vystupování a jednání s lidmi, schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita, znalost práce s PC (Word, Excel, nástroje GIS), řidičský průkaz skupiny B - výhodou
Co nabízíme: příjemné pracovní prostředí, zajímavá pracovní náplň a možnost podílet se tvůrčím způsobem na rozvoji města, pružné rozvržení pracovní doby, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravovacích poukázek, příspěvek na penzijní připojištění, účast na vzdělávacích akcích (rozvoj odborných i měkkých dovedností), možnost čerpání příspěvku ze sociálního fondu
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul uchazeče, dat