Grafik/grafička designér/designérka

Pracovní místo ( Grafik/grafička designér/designérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost Stollek s.r.o., poskytuje servis a zpracovává návrhy interiérů pro americkou firmu Hans Krug www.hanskrug.com. Spolupracujeme s výrobcem českého nábytku HANÁK NÁBYTEK www.hanak-nabytek.cz Rozšiřujeme svůj tým a hledáme vhodného kandidáta na pozici: GRAFIK DESIGNÉR

Vítáme praxi v kreslících programech - 3DS Max / Sketchup / ADOBE
- zpracování 3D vizualizací pro klienty v USA.
- práce na webových stránkách
- práce na katalozích pro klienty

Požadujeme
vynikající angličtina slovem i písmem
schopnost učit se novým věcem
cit a smysl pro design

Výhodou je vysokoškolské vzdělání a zkušenost v nábytkářském odvětví.
Nabízíme
- odpovídající platové ohodnocení 18 000 - 25 000 Kč
- možnost se profesně i kariérně rozvíjet
- zajímavá práce v příjemném kolektivu
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 9-17:00 hod., e-mailem.