Osobní asistent/ka pro osoby se zdravotním postižením a seniory

Pracovní místo ( Osobní asistent/ka pro osoby se zdravotním postižením a seniory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
trestní bezúhonnost (tj. čistý trestní rejstřík)
zdravotní způsobilost k práci
empatii a pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům
psychickou odolnost
spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
úspěšné absolvování psychologických testů
řidičský průkaz skupiny B
Výhodou:
absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
předchozí pracovní zkušenosti s naší cílovou skupinou
vlastní automobil ,
Nabízíme:
smysluplnou práci v neziskovém sektoru
příjemný pracovní kolektiv
možnost dalšího profesního rozvoje
pravidelné supervize
odpovídající platové ohodnocení

Kontakt: osobně: Archivní 570, 513 01 Semily, PO, ST:8-17 hod. ÚT,ČT: 8-15 hod.
e-mailem: semily@czplk.cz
telefonicky: 488577841, 731653025
Kontaktní osoba: Bc. Terezie Hlubučková