LAKÝRNÍK

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Lenka Tůmová, personalista, odbor Lidské zdroje, tumova@ostroj.cz, tel.: +420 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906.
POŽADUJEME: SOU - vyučen v oboru výhodou, 3 letá praxe, zkušenosti s lakováním svařenců a rámů, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou, ochota pracovat ve 3směnném provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: provádí výběr přípravků pro lakování, úrovádí tmelení, broušení a nátěr.
NABÍZÍME: zaměstnání v silné a prosperující české společnosti, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, v zaměstnaneckém poměru, další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned, případně dohodou.
PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.