Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: telefonicky (Po-pá od 8-15:30) nebo e-mailem

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci? Baví Vás práce se dřevem? Chcete vidět za svojí prací výsledek? Tak hledáme právě vás.

Zavedená česká rodinná nábytkářská firma s dlouholetou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým o:
TRUHLÁŘE
- kompletace výrobků v sériové výrobě nábytku
Popis práce: sériová výroba nábytku - kompletace nábytku (komody, skříně, kuchyně, postele). Pracovat na moderních technologiích, v moderním novém provozu.
Co my očekáváme od Vás?
Práce se dřevem Vám nebude cizí - máte rádi manuální práce.
Zodpovědnost za svěřené zakázky - spokojený zákazník je zárukou toho, že budete mít co vyrábět.
Spolehlivost.

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- individuální ohodnocení
- možnost pracovního růstu
- příspěvky na stravování
- zaměstnaneckou slevu na firemní výrobky a služby
- věrnostní benefit
- náborový benefit až do výše 10.000,-
- firemní akce
- příjemné moderní prostředí a přátelský kolektiv
- zázemí stabilní české společnosti, jejíž vizí je český produkt, český obchod a podpora českého trhu

Místo výkonu práce: Lipová 692, 691 25 Vranovice