SERVISNÍ MECHANIK / MECHANIČKA - ÚDRŽBA

Pracovní místo ( SERVISNÍ MECHANIK / MECHANIČKA - ÚDRŽBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: vendula.hlavata@hydra-components.com.
Pracovník zajišťuje provoz, obsluhu, pravidelnou údržbu, předepsané servisní úkony, popřípadě přednastavení vzduchotechnických zařízení, kotelen, vytápění závodu, výroby a rozvodů stlačeného vzduchu a ostatních zařízení technického zázemí firmy. Zajišťuje opravy, popř. výrobu nových náhradních dílů pro výrobní stroje ve spolupráci s elektroservisem a seřizovači a externími firmami. Dále zajišťuje opravy a údržbu budov a venkovních objektů.
Požadujeme: vyučení v oboru, strojní mechanik, zámečník, popř. soustružník, praxe v oboru výhodou, průkaz svářeče výhodou, průkaz obsluhy manipulačních vozíků výhodou, ochota, zodpovědnost, samostatnost.
Nabízíme: nástup možný od srpna 2020, práce na jednu směnu, stálé a perspektivní zaměstnání, doprava do zaměstnání, firemní benefity, pracoviště Jičín.