Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Praha, Senovážné nám. 25
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 31. 7. 2020 na e-mail pam@npicr.cz. miroslava.distlova@npicr.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Hlavní účetní".
NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.
Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Hlavní účetní úvazek 1,0
Hlavní náplň činnosti:
˘ kompletní zpracování účetní uzávěrky organizace včetně předání výkazů do CSÚIS
˘ kontrola a schvalování plateb (příkazů k úhradě) zadaných do internetového bankovnictví
˘ účtování a evidence majetku
˘ zodpovědnost za správnost dokladů z hlediska účetní, formální a daňové uznatelnosti
˘ příprava podkladů pro výkazy, roční uzávěrky a rozbory hospodaření
˘ archivace účetních dokladů

Požadujeme:
˘ SŠ vzdělání ekonomického směru
˘ praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
˘ znalost účetnictví příspěvkových organizací, daňové problematiky (DPH a daně z příjmu)
˘ zkušenost s uzávěrkovými resp. závěrkovými postupy v příspěvkové organizaci
˘ znalost vyhlášek a směrnic vydávaných MF ČR pro příspěvkové organizace
˘ znalost zákona č. 218/2000 Sb.
˘ výbornou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
˘ trestní bezúhonnost
˘ zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, odolno