Laborant / laborantka

Pracovní místo ( Laborant / laborantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY
- SŠ se zaměřením na analytickou chemii
- praxe min. 2 roky výhodou
- znalost systémů ISO 9001a SVP vítána
- laboratorní zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- směnnost - ranní směny Po - Pá 6-14 hod., občasné odpolední směny
- řidičské oprávnění sk. B výhodou

HL. NÁPLŇ PRÁCE
- provádění chemických a analytických prací
- používání instrumentální a testovací techniky. Měření na přístrojích ICP, AAS, automatické titrátory apod.
- znalost práce na PC

DALŠÍ INFORMACE:
- skupina prací: kategorie rizika 2 (rizikové faktory: chemické látky 2, pracovní poloha 2, zraková zátěž 2, psychická zátěž 2)
jméno závodního lékaře: MUDr. Vladimír Badal

NABÍZÍME
- plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
- mzdové ohodnocení:
- Nástupní mzda od 22.600,- Kč - 25.700,- Kč zahrnuje:
" tarifní mzdu
" měsíční odměnu
- pravidelný růst mzdy
- navíc nabízíme: roční prémie, čtvrtletní prémie, týdenní pracovní doba 37,5 hod., příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

Hlásit se na e - mail : personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin / , osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou domlouvány individuálně telefonicky.
Z : 15.7.2020