Recepční/event. asistent/ka

Pracovní místo ( Recepční/event. asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Hotel Samechov, Samechov
Recepční / event asistentku na HPP, nebo DPP
Požadujeme: - předchozí praxi na stejné či obdobné pozici
- znalost českého a anglického jazyka
- znalost MS Office
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- kreativitu, příjemné a reprezentativní vystupování
- samostatnost a schopnost týmové spolupráce
- časovou flexibilitu
Náplň práce : - administrativa a recepce spojená s realizací eventů
- komunikace s klienty
- aktivní akvizice nových klientů a péče o stávající
- vyřizování poptávek, vyúčtování eventů
- úzká spolupráce s dalšími úseky hotelu
- vytváření reportů
NABÍZÍME: - pestrou kreativní práci s flexibilní pracovní dobou
- možnost práce home office dle dohody
- práci v malém přátelském kolektivu
- smlouvu na HPP nebo DPP
- atraktivní pracovní prostředí v blízkosti Prahy a regionálního vlaku
- práci v jednosměnném provozu ( všechny svátky, soboty a neděle převážně volné)
- příspěvek na stravování a dopravu, firemní notebook, telefon
- odpovídající finanční ohodnocení dle dohody a schopností, odměny