Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 13.7.2020
Požadavky: kompletní zpracování mzdové agendy, minimálně tříletá praxe na pozici mzdová účetní, zpracování výkazů a statistik, správa exekucí a insolvencí zaměstnanců, zpracování nemocenských dávek, srážek, evidence a inventarizace majetku, řidičský průkaz sk.B, znalost programu Gordic a Cygnus2 výhodou, bezúhonnost.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, jistotu pracovního místa v krajské příspěvkové organizaci, benefity Krajské korporace a příspěvkové organizace z FKSP, stálé pracovní místo v rekonstruované budově domova pro seniory.
Příspěvek FKSP, práce v krajské organizaci, výhodné finanční podmínky, stálé zaměstnání
Kontakt: burdova@domovpribor.cz, tel.: 731 671 891 od 8:00 - 17.00 hod.