BRUSIČ AŽ 170,-/HOD.

Pracovní místo ( BRUSIČ AŽ 170,-/HOD. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Markmont s.r.o, Josefa Daňka 1956, 53843 Třemošnice
Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné brusiče/ nástrojáře.

Náplň práce:
Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.
Broušení na kulato i na plocho, klasické broušení, práce na nástrojích. Práce s výkresy.

POŽADUJEME:
• praxe ve strojním oboru
• Manuální zručnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci
NABÍZÍME
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
• Možnost záloh
• Ubytování – zdarma
• Příspěvek na cestovné
• Možnost přesčasů
Místo výkonu práce:
• Třemošnice ( okr. Chrudim) , Pardubický kraj
Směny:
Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.
Mzda
až 170 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup dle dohody
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu