REFERENT/KA NÁKUPU

Pracovní místo ( REFERENT/KA NÁKUPU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Bří Hubálků č.p. 869, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- referent nákupu vykonává činnosti spojené s nákupem materiálu a zboží
- komunikuje s dodavateli
- je zodpovědný za řízení nákupních objednávek
- spolupracuje při výběru dodavatelů
POŽADUJEME:
- vzdělání ÚSO s maturitou, nejlépe s technickým zaměřením (strojírenství, elektrotechnika apod,)
- uživatelská znalost MS Office
- praxe v nákupu či obchodu výhodou
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- znalost Aj výhodou
- flexibilita, spolehlivost a samostatnost
NABÍZÍME:
- dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně
- příplatky za odpolední směny
Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (personální oddělení KORADO, a.s.)