Projekt manažer/ka - manažer/ka pro klíčové zákazníky

Pracovní místo ( Projekt manažer/ka - manažer/ka pro klíčové zákazníky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt;
Požadavky: aktivní znalost práce na PC (MS Office), znalost práce v CAD aplikacích výhodou, zkušenosti s řízením projektů a zakázek a jejich koordinace, technická představivost, orientace v projektové dokumentaci, spolupráce s architektem, odpovědnost za plnění termínů, komunikativnost, svědomitost, spolehlivost, časová fexibilita, kultivované vystupování, aktivní řidič skupiny "B" - ochota cestovat.
Mzda: smluvní - finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, orientovaný na provize ze zakázek.
Pracovní doba: dohodou
Výhody: zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení a firemní benefity, pracovní poměr na plný úvazek, místo výkonu práce v Šumperku, dotované závodní stravování, příspěvky na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, podíly na hospodářském výsledku. Kontakt: osobně na pracovišti DOLS a.s., Šumperk, Nemocniční 13; PO-PÁ 9-14:00 hod. nebo telefonicky, e-mailem.