porodní asistentka/asistent na gynekologicko porodnickém oddělení

Pracovní místo ( porodní asistentka/asistent na gynekologicko porodnickém oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Představenstvo Nemocnice Litoměřice, a.s. přijme do pracovního poměru porodní asistentku/ asistenta na gynekologicko porodnické oddělení.
Požadujeme: Příslušné vzdělání dle § 6 Zák. 96/2004 Sb. Specializovaná způsobilost v intenzivní, či perioperační péči vítána.
Nabízíme:Nástup možný ihned. Možnost dalšího profesního růstu, uzavření kvalifikační dohody a z ní vyplývající podpora při studiu na VŠ zdravotnického zaměření. Odměňování dle příslušných právních předpisů pro nelékařské zdravotnické pracovníky a dle dosaženého stupně vzdělání. Zohledněna je též specializovaná způsobilost. Ubytovna, závodní stravování.
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte či navštivte naši nemocnici, bližší informace poskytneme při osobním jednání. Kontakty: sekretariát nemocnice - 416723375, info@nemocnice-lt.cz, manažer pro nelékařské zdravotnické obory Mgr. Lenka Kalábová, Ph.,LL.M. - 416723703, kalabova@nemocnice-lt.cz