Referent/ka finančních úhrad oddělení zdravotní péče na odboru zdravotnictví

Pracovní místo ( Referent/ka finančních úhrad oddělení zdravotní péče na odboru zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Krajský úřad Olomouckého kraje.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve.
Charakteristika vykonávané práce: příprava a administrace dotačních programů v oblasti zdravotnictví včetně zpracovávání žádostí o dotace, administrace smluv a zajišťování financování dotací, kontrola vyúčtování dotací, kontrola vyúčtování a zajišťování financování činností nehrazených z veřejného zdravotního pojištění, zpracovávání agendy správních poplatků na úseku zdravotnictví
Požadavky:
- dosažené vzdělání: VOŠ, VŠ
- obor vzdělání: ekonomika výhodou
- znalosti oboru: zákon o rozpočtových pravidlech
územních rozpočtů, zákon o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, zákon o krajích
- zvláštní odborná způsobilost: pro výkon správních činností při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu výhodou
- praxe ve veřejné správě: výhodou,
- praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou
- jazykové znalosti: cizí jazyk (angličtina, francouzština, němčina) výhodou
- další požadované dovednosti: uživatelská znalost PC (MS Office 2010), ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, smysl pro týmovou práci, schopnost analyticky a koncepčně myslet.
Přihlášky s požadovanými doklady doručte na adresu: Krajský úřad Olomouckého kraje, Odbor kancelář ředitele, Oddělení personální, Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 13. 8. 2020 do 12:00 hodin.
Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.olkraj.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení - formulář