Rozpočtář/ka, kalkulant/ka

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka, kalkulant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Semtín.
- JSME TÝM SPOLUPRACOVNÍKŮ A ZNÁME SE OSOBNĚ. JSME REGIONÁLNÍ FIRMA.
- Nabízíme místo pro zkušené a zodpovědné rozpočtáře a kalkulanty v oboru pozemních staveb. Preferujeme zkušenosti.
- Přidej se do týmu a na přímo se spolupodílej na výsledku naší práce.
- Finance dohodneme na odpovídající úrovni se vztahem na výsledek práce.
HLEDÁME:
- Spolupracovníka SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru.
- Praxe na obdobné pozici podmínkou.
- Uvítáme i spolupracovníky předdůchodového a důchodového věku.
- Spoluhráče do týmu se zodpovědným přístupem ke svým pracovním úkolům.
CO TĚ ČEKÁ:
- Rozpočtování a kalkulování stavebních zakázek ve fázi nabídkové i realizační.
- Hledání technických řešení a způsobů jak na to. Jak to jde.
- Práce v programech KROS a RTS.
OBECNÉ INFORMACE:
- Typ pracovního poměru podle dohody. Možné varianty:
a) práce na plný úvazek - HPP
b) práce na částečný úvazek 4/6 hod denně.
b) práce na DPP, DPČ
c) spolupráce možná i na IČ.
- Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou.
- Termín nástupu: možný ihned, nebo podle dohody.
TIMRA BENEFITY:
- Neomezené volání a internet v telefonu
- Notebook
- Stravenky
- Příspěvek na zdravotní péči
- Dovolená 20 dnů + Sick day 3 dny, využívání HOME OFFICE
- Roční odměny na základě hospodářského výsledku společnosti
- Vstupenky na kulturní a sportovní akce v regionu Zařídíme Ti pojištění odpovědnosti
- Nabízíme poskytnutí bezúročné půjčky
Místo vhodné pro absolventy.
Pro dotazy volejte na 603 221 835.