Svářeč/ka senior

Pracovní místo ( Svářeč/ka senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Svářeč/ka senior - Chcete se podílet na výrobě designových kamen? V současné době hledáme svářeče do 3směnného provozu, který dokáže svařovat metodou MIG/MAG a práce s železem a hliníkem mu není cizí. Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem a základní orientaci ve výkresové dokumentaci. Metoda TIG/WIG je výhodou.

Po zapracování nabízíme navýšením mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito.

Zaměstnanecké výhody: " příplatek za svařování 11 Kč/hod
" příplatek za odpolední směnu 5 Kč/hod
" příplatek za noční směnu 22 Kč/hod
" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny
" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč
" systém věrnostních odměn
" odměny dle životních jubileí
" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč
" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč
" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na penzijní připojištění
" zvýhodněný telefonní tarif
" zvýhodněné vedení účtu UnicreditBank
" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců
Kontakt: Michálková Alena Ing., tel.: 773 751 926
PO - PÁ 8:00-14:00
e-mail: alena.michalkova@zambelli.cz
Ověřeno 20.12.2021