Všeobecné sestry se specializací

Pracovní místo ( Všeobecné sestry se specializací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zdravotní sestra pro kliniku estetické medicíny - Praha

Klinika estetické péče Platanclinique , hledá zdravotní sestry na HPP. Naše centrum nabízí nadstandardní péči vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů. Zaměřujeme se na zdraví a krásu pleti, její zpevnění, antiaging, výplně vrásek, hubnutí a vlasovou problematiku.

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání ve zdravotnictví podmínkou, vysokoškolské výhodou
o praxe v oboru výhodou
o aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka - výhodou, není podmínkou (angličtina, němčina)
o svědomitost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
o nasazení a zájem o estetiku a korektivní dermatologii
o vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště

Nabízíme:
o práci na plný úvazek v příjemném prostředí
o zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené
o mzda 30 000 - 35 000Kč
o podpora vzdělání v oblasti korektivní dermatologie a estetiky

Nástup ihned.
Profesní životopis zasílejte na eliska.faltusova@elimat.cz