VEDOUCÍ DÍLNY TŘEBÍČ - AUTOSKLÁŘ

Pracovní místo ( VEDOUCÍ DÍLNY TŘEBÍČ - AUTOSKLÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příjem objednávek, plánování práce na dílně
- kontakt se zákazníky provozovny po celé ČR a jejich osobní návštěvy
- demontáž a montáž autoskel všech druhů pro všechna motorová vozidla

Požadujeme:
- zkušenosti na podobné pracovní pozici výhodou
- základní znalosti motorových vozidel
- řidičské oprávnění skupiny B
- aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení + možnosti ovlivnit výši svého příjmů
- firemní automobil, telefon, notebook
- systém zaměstnaneckých výhod
- pracovní doba pondělí - pátek
- mladý kolektiv
- zázemí stabilní firmy

První kontakt e-mailem: info@autocentrumpp.cz