Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- manuální zručnost, pracovitost, bezúhonnost
samostatnost, spolehlivost, ochota a flexibilita
- svědomitost v plnění zadaných úkolů
Náplň práce:
- běžný úklid, zametání, utírání prachu, větrání místností, vynášení odpadků, čištění nábytku a zařízení, čištění koberců vysavačem, vytírání PVC podlah a dlaždic
- mechanické mytí, drátkování a leštění podlah, čištění osvětlovacích těles, mechanické klepání koberců, čištění, úklid a dezinfekce klozetů
Nabízíme:
- pracovní úvazek: 1,0 s platovým zařazením do 2. platové třídy 12. platový stupeň
- příjemné pracovní prostředí a zázemí krásné moderní školy
- výhodnou polohu školy nacházející v okrajové části města na sídlišti Lada
- nástup možný od 1. 9. 2020 nebo dle dohody
Své nabídky zasílejte do 31.7. 2020 výhradně na e-mailovou adresu borek.miroslav@zslada.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.