Úřednice/úředník v oblasti SF EU se zaměřením na administraci Programu spoluprác

Pracovní místo ( Úřednice/úředník v oblasti SF EU se zaměřením na administraci Programu spoluprác ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu
o znalost problematiky regionálního rozvoje
o znalost problematiky projektového a finančního řízení projektů financovaných ze strukturálních fondů EU
o znalost německého jazyka minimálně úroveň C1
o schopnost systémové práce a schopnost řešení problémů
o schopnost analytického a logického myšlení
o vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, schopnost týmové práce
o dobrou znalost běžného kancelářského software (MS Office, internet)
o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochota řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností

Výhodou:
o znalost anglického jazyka minimálně úrovně B2
o praktické zkušenosti s řízením projektů

Nabízíme:
o perspektivní pozici
zázemí stabilní organizace
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o zahájení pracovního poměru možné po ukončení výběrového řízení
o plný pracovní úvazek
o 11. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
o odpovídající finanční ohodnocení, možnost nadtarifních a mimořádných složek platu1)
o trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu k zapracování
o vstřícné pracovní podmínky a pestrý benefitní program

Reagovat na tuto volnou pracovní pozici můžete nejdéle do 24. 7. 2020 do 12.00 hod. Bližší informace najdete na http://www.kr-vysocina.cz/pracovni-mista-pro-zamestnavatele-kraj-vysocina-se-zarazenim-do-krajskeho-uradu/ds-300414/archiv=0&p1=67956zici