ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO VĚCI PEDAGOGICKÉ

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ ŘEDITELE PRO VĚCI PEDAGOGICKÉ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílat na e-mail: pavlina.hromadkova@euroinstitut.cz. Místo výkonu práce: Němčice nad Hanou. Pracovní doba: pružná pracovní doba začínající mezi 7:00-8:00 hod.
Střední škola Euroinstitut je v Olomouckém kraji, je zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijícími v domovech pro osoby se zdravotním postižením, kde probíhá výuka.
Požadavky: studium v magisterském studijním programu, v oblasti pedagogiky, speciální pedagogiky či jiné, samostatnost, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, trestní bezúhonnost, aktivní řidič - pracovní cesty po Olomouckém a Zlínském kraji, zkušenosti v oblasti řízení školy. Ukončené studium speciální pedagogiky výhodou.
Náplň práce: odpovědnost za studijní oddělení, organizace výuky, přímé řízení pedagogického sboru, hospitační činnost apod.
Nabízíme: služební telefon, notebook, pružná pracovní doba, podpora vzdělávání, mzda dle mzdových tarifů ve školství, příplatek za vedení.