OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA)

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. První kontakt možný telefonicky s paní Bartoňová na tel: 727 961 073 nebo e-mailem: kristyna.bartonova@alper.cz. Místo výkonu práce: Vrahovická, Prostějov. Pracovní doba: třísměnný provoz: ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00 hod.
Požadavky: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (těžká práce v horkém provozu), dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Náplň práce: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, v uvedené mzdě je obsažen adaptační příplatek a případná práce přesčas.