Operátor bodového svařování

Pracovní místo ( Operátor bodového svařování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 1.7.2020, a: 1.12.2020 místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou
Náplň práce:
Zakládání výlisků do robotického pracoviště, obsluha svářecích strojů, bodové svařování kovů
vizuální kontrola a balení svařených dílů
Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe vyučen v technickém oboru, znalost metod svařování včetně praxe
čtení technické dokumentace, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (zrak)
zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, výhodou platný průkaz řidiče VZV
Nabízíme:s
silné zázemí českého podniku, různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění
příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky nad rámec ZP, benefitní program pro zaměstnance
Osobní kontakt: každé úterý ve 12:30 hod na pracovišti Tawesco, p. Drozdová, personální oddělení (strukturovaný životopis s sebou)
nebo na e-mail: monika.drozdova@tawesco.cz,