PRACOVNÍK / PRACOVNICE V POTRAVINÁŘSKÉM PROVOZU

Pracovní místo ( PRACOVNÍK / PRACOVNICE V POTRAVINÁŘSKÉM PROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Místo výkonu práce: Černožice č.p. 170, 503 04 Černožice
- PP na dobu určitou: 10.8.2020 - 7.11.2020
- Náplň práce: příprava a zpracování drůbežího masa, výroba masných výrobků a drůbežích polotovarů, balení, úklidové práce
- Požadujeme: ukončené základní vzdělání, ochotu pracovat, dodržování hygienických pravidel
- Nabízíme: zvýhodněný nákup pro zaměstnance
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: pí. Řihánková, tel.: 776 668 865, e-mail: comrico@comrico.cz