Cukrář/ka/ - pomocná cukrářka

Pracovní místo ( Cukrář/ka/ - pomocná cukrářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 1.7.2020, a: 27.5.2021
Jsme malé rodinné cukrářství, které peče s láskou a srdcem. Dáváme si záležet na výběru surovin, dbáme na kvalitu a čerstvost, pečeme bez použití umělých náhražek a chemie.
Miluješ sladké, poctivé, domácí dorty a sladké dobroty? Pečeš s láskou a nadšením? Tak to hledáme právě Tebe!
Nepotřebujeme, abys byl/byla vyučen/a, vše ti ukážeme, nejdůležitější je to, že budeš práci dělat s nadšením a láskou.
Požadujeme:
Samostatnost, tvořivost, nadšení, pečlivost, spolehlivost, zájem o nové trendy v cukrářství,
vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou.
Nabízíme:
Pracovní doba dle domluvy, bonusy, zaměstnanecké slevy na konzumaci.
e-mail: berkova.veronika@centrum.cz, telefonicky 777 127 712 max do 18 hodiny.