Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Pracovní místo ( Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :
- řízení v oblasti QMS, HACCP, IFS standardů
- provádění interních a zákaznických auditů, tvorba nápravných opatření
- dohled nad výrobou, metrologie
- vedení a školení pracovníků
- komunikace s obchodním oddělením
Požadujeme :
- VŠ vzdělání potravinářského zaměření
- min. 1 rok praxe v daném oboru
- znalost systému HACCP, orientaci v normách IFS
- zkušenost s audity velkou výhodou
- samostatné rozhodování, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti
- znalost anglického/německého jazyka na komunikativní úrovni
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v rostoucí mezinárodní potravinářské společnosti
- motivující platové ohodnocení na základě prokázaných znalostí a zkušeností.
Zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu.
Bližší informace o volném místě p. Šufajzlová - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.