Specialista technické podpory, pracoviště OSTRAVA

Pracovní místo ( Specialista technické podpory, pracoviště OSTRAVA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dotazy a zájem o práci zasílejte prostřednictvím e-mailu.

Předmět činnosti: podpora koncového uživatele webhostingu na e-mailu, chatu a telefonu

Typické činnosti a pracovní náplň:
- řešení dotazů a požadavků klientů
- monitoring serverů

Požadujeme:
- komunikativnost
- základní znalost internetového a síťového prostředí
- spolehlivost

Nabízíme: -
- pružnou pracovní dobu
- možnost práce jen určité dny v týdnu, po zaškolení i vzdáleně (homeoffice)
- kompletní zaškolení
- práci v dynamickém kolektivu
- DPP, DPČ, možnost homeoffice
- možnost dalšího růstu v teamu, i v rámci společnosti