skladník

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadujeme:
o fyzickou zdatnost
o ochotu učit se nové věci
o základní znalost českého jazyka

Nabízíme:
o práci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá s 3-měsíční zkušební dobou
o práci na 2-směnný provoz
o 5 týdnů dovolené
o finanční motivace dle pracovních výsledků
o výuka češtiny pro cizince

Náplň práce:
o Nakládat a vykládat hotové výrobky, zboží a materiál
o Odpovědnost za čistotu a pořádek ve skladu
o Kontrola správnosti dodacích listů (počet přijatého materiálu, zboží, adresát, zjištění případného poškození, záznam, aj.)
o Příprava zboží k expedici a odpovědnost za správnou nakládku hotových výrobků
o Skladování, skladové hospodářství, předávání podkladů k evidenci, související administrativa
o Provádění inventur hotových výrobků a materiálu
o Odpovědnost za správné zastrečování hotových výrobků
o Kontrola označení palet
o Kontrola přebíraných palet včetně evidence, výměna palet
o Příprava a zavážení materiálu pro výrobu a jeho řádné uskladnění (zabalení a označení) zpět z výroby
Zaměstnanecké výhody4): o 5 týdnů dovolené