FAKTURANT/FAKTURANTKA (ASISTENT/ASISTENTKA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ)

Pracovní místo ( FAKTURANT/FAKTURANTKA (ASISTENT/ASISTENTKA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte Ing. Kovaříkové na email: kovarikova@globalrecycling.cz, tel. +420 777 031 171 (volat v době Po-Pá 8:00-14:30). Pracoviště: Klenovice na Hané č.p. 292. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 (popř. 7:00-15:30, dle domluvy se zaměstnavatelem)

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru (výhodou, nikoliv podmínkou), zkušenosti s prací na obdobné pozici, znalost programu Pohoda výhodou - každodenní práce, znalost MS Office (zejména excel a word: pokročilá úroveň), alespoň základní znalost anglického jazyka, schopnost učit se novým věcem a dotahovat věci do konce, hlavně pečlivost, zodpovědnost a smysl pro detail (to je pro nás důležité), odolnost vůči stresu

Náplň práce: fakturace, správa agendy faktur, administrativní podpora pro oddělení personalistiky (zpracování docházky, BOZP, pracovní pomůcky, vstupní prohlídky, cestovní příkazy), evidence pokladny, administrativní podpora ekonomického oddělení (reporty, dílčí evidence, administrativa)
-komunikace s orgány státní správy (pochůzky po úřadech)

Nabízíme: příspěvek na obědy, příspěvek na dopravu