SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:26/6/2020 a:30/7/2020
Do týmu Podaných rukou - osobní asistence hledáme pracovníka/pracovnici na pozici sociální pracovník/pracovnice.
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., minimálně vyšší odborné sociální
- výbornou orientaci v sociální problematice
- výbornou znalost problematiky občanů se zdravotním postižením a seniorů
- profesionální a empatický přístup ke klientům
- znalost standardů kvality a principů osobní asistence
- dobrou znalost práce s MS Word, Excel
- kultivovaný mluvený i psaný projev
- schopnost pracovat týmově i samostatně
- aktivní řidičské oprávnění sk. B.
Výhodou:
- praxe v oboru vítána.
Nabízíme:
- práci vhodnou i pro absolventy škol
- nástup od 20.7.2020 (nebo dle domluvy)
- nástupní hrubá mzda 25 000,-Kč, po zkušební době osobní hodnocení, odměny dle mimořádného pracovního výkonu a dle možností organizace, 25 dnů řádné dovolené
e-stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem.