SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy je možné zasílat na e-mail: zahradnickova@mapofinance.cz. Místo výkonu práce: Olomoucká, Prostějov. Pracovní doba: 9:00-14:00 hod. je povinná, zbytek dle potřeby v rámci fondu pracovní doby.
Požadavky: SŠ/VŠ ekonomického směru, zkušenost na pozici samostatné účetní, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office, MS Excel, organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost.
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny MAPO Group, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, sestavování daňových přiznání, zodpovědnost za měsíční závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, evidence pohledávek a závazků společností, evidence a účtování o majetku.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, asistenční služba ELA v rámci BOZP, slevy u partnerů: O2, Škoda auto a další.