Pedagog/žka volného času

Pracovní místo ( Pedagog/žka volného času ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro podání přihlášky:
- splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti pedagoga volného času dle § 17 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících - obor:
- pedagogické vzdělání pro jakoukoliv věkovou skupinu nebo
- aprobace ideálně v kombinaci s přírodopisem nebo 1. stupeň nebo
- aprobace v kombinaci s přírodopisem není podmínkou, stačí kladný vztah k ekologii, ochraně přírody, udržitelnému rozvoji, atd. a ochotě se v této oblasti stále vzdělávat.
- plná způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Požadavky na podání přihlášky:
- chuť pracovat s dětmi (i v předškolním věku), žáky, studenty i dospělými,
- komunikační a prezentační dovednosti,
- znalost problematiky environmentální výchovy výhodou,
- schopnost týmové spolupráce,
- znalost práce na PC,
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, aktivita a vlastní iniciativa.

Hlavní zaměření činnosti:
- příprava a realizace environmentálních výukových programů v oblasti ochrany životního prostředí a v tématech trvale udržitelného rozvoje (pro všechny věkové kategorie),
- příprava metodických materiálů k ekoprogramům,
- vedení exkurzí do přírody a tematických přednášek.

Místo výkonu práce: Středisko ekologické výchovy Švagrov, Vernířovice 172, www.svagrov.cz
Nástup: 1. září 2020, Prac. doba pružná, základní pracovní doba od 9 do 13 hodin.

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek,
- práci v tvůrčím kolektivu,
- práci, která má smysl,
- podporu v dalším vzdělávání,
- 40 dnů dovolené.

Náležitosti přihlášky:
- motivační dopis (rozsah max. 1 strana formátu A4),