ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRVNÍ KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO E-MAILEM, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

ISS Facility Services s.r.o. přijme pracovníky na pravidelné úklidy do výrobního podniku v Okříškách u Nové Vsi. Hledáme takové zájemce o práci, kteří mají smysl pro humor se zájmem pracovat mezi lidmi. Hledáme kolegy, kteří jsou s koštětem kamarád a úklidy ho/jí baví. Jedná se o práci na dvě směny ranní/odpolední. Můžeme vám za to nabídnou dlouhodobý a pravidelný příjem a skvělý kolektiv.

Co vás čeká a nemine?
Utírání prachu, vytírání, vysávání, úklid zázemí a sociálního zařízení, úklid administrativních prostor, šaten, chodeb, hal a jiné pracovní úkony spjaté s úklidem.

Směnnost: Práce od Po-Čt
Časový plán: Ranní od 6:00 - 14:00 odpolední směna od 14:00 - 22:00 ( případně upravíme dle potřeb, uchazeče)

Toto pracovní místo je vhodné pro OZP.

V případě bližších dotazů neváhejte volat na níže uvedené telefonní číslo, rádi vám zodpovíme více.

Požadujeme
Chuť a ochotu pracovat
Spolehlivost, dochvilnost
Pravidelnou docházku
Pečlivost, samostatnost, zručnost
Čistý rejstřík trestů

Nabízíme
Nástup možný IHNED
Příjemné pracovní prostředí
Možnost přivýdělku a dlouhodobou spolupráci
Kvalitní zaškolení a zajištění všech potřebných pomůcek
Mzda je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
Plný nebo zkrácený úvazek.