Pomocníci v kuchyni

Pracovní místo ( Pomocníci v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Domov seniorů Vysočany s.r.o.
Se sídlem Praha 9, Bassova 14
IČO: 248 47 763
jednající/zastoupená paní Mgr.et.Bc.Lucií Větrovskou
(dále jen jako "zaměstnavatel") na straně jedné
1 základní 0 úplné střední odborné s vyučením i maturitou
1 nižší střední odborné 0 úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)
1 střední odborné s výučním listem 0 vyšší odborné
1 střední odborné bez vyučení a bez maturity 0 bakalářské
0 úplné střední všeobecné (gymnázium) 0 vysokoškolské 0 vědecká výchova (Ph.D. apod.)
Přijmeme do našeho Domova seniorů pomocnou sílu do kuchyně. Požadujeme svědomitost, samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, práci na krátký/dlouhý týden v milém kolektivu.
Více informací při osobním pohovoru

Podnikové stravování