Obchodník - specialista pro zahraniční trhy

Pracovní místo ( Obchodník - specialista pro zahraniční trhy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Bystřice
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových zákazníků a zahraničních obchodních partnerů, účast na zahraničních veletrzích

Požadujeme: Velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem,znalost dalších jazyků výhodou
Řidičský průkaz sk. B -aktivní řidič, příjemné vystupování, prodejní dovednosti a vyjednávací schopnosti, praxe v oboru vítána
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, nadstandartní mzdové ohodnocení, další možnost seberealizace a osobního růstu, možnost home office, osobní vůz i pro soukromé využití
První kontakt e-mailem.