Kontrolor/ka kvality

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- výstupní kontrola vyrobených komponentů

Požadujeme:
- SŠ s maturitou v oboru strojírenství
- znalost výkresové dokumentace
- základní znalost metrologie
- práce s měřidly, měření rozměrů, drsnosti, tvrdosti
- znalost práce na počítači
- zodpovědný přístup k práci, flexibilita, samostatnost
- fyzická zdatnost, smysl pro detail
- praxe v oboru výhodou
- znalost měření, např. posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, dutinoměry, mikrom, odpichy na rozměrných dílcích
- další měřidla používaná na kontrole: přístroj měřící 3D Stiefelmayer ZettMess MR 1030, výškoměr digitální LH-600 EG Mitutoyo, přístroj měřící ozubených kol DO-3 PC GearSpect

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- týden dovolené navíc
- dotované podnikové stravování, cena oběda 33,-Kč
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
Pracovní doba je 6:00 - 14:30 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem.