Kuchař/ka teplé kuchyně v lázních

Pracovní místo ( Kuchař/ka teplé kuchyně v lázních ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Bartoš Gabriela, tel.: 702 153 251, e-mail: bartos@laznejachymov.cz
POŽADUJEME:
Vyučení v oboru, praxe v oboru
Praconí doba : krátký/dlouhý týden
Zdravotní způsobilost
Předpoklady pro týmovou spolupráci, samostatnost.
NABÍZÍME:
Zázemí a stabilitu silné společnosti
Práci v příjemném pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody a benefity: zaměstnanecké stravování, možnost výhodných výměnných rekreací, výroční odměny, odměny na dovolenou a Vánoce.

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz.