Všeobecná účetní

Pracovní místo ( Všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DGS plast s.r.o., Loučka 137, 763 25 Újezd u Valašských Klobouk

přijme zaměstnance na pracovní pozici:

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

PRACOVNÍ NÁPLŇ
o Kontrola a zpracování účetních dokladů
o Účetní administrativa a vedení doplňkových evidencí
o Kontrola a účtování bankovních operací
o Příprava podkladů pro účetní závěrky, spolupráce s auditory
o Příprava podkladů pro pravidelný reporting, rozborová činnost
o Kontrola účetních operací z hlediska Zákona o účetnictví a souvisejících daňových zákonů
o Další činnosti vyplývající z činnosti finančního úseku

POŽADUJEME:
o SŠ - VŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví
o minimální praxe 2 roky
o komplexní znalost účetnictví a daňové problematiky
o znalost podvojného účetnictví včetně zpracování účetní závěrky společnosti
o pečlivost, důslednost, komunikativnost
o zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
o tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů
o širokou oblast benefitů

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou emailovou adresu
kariera@dgsplast.cz, tel.: +420 721 012 181

NABÍZÍME:
o zaměstnání v prosperující společnosti s významným postavením na trhu
o možnost profesního rozvoje
o odpovídající platové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování a Firemní akce